Za hranice kouzelného světa – I. část Kagíkování – Bystrozor II. Knižní beseda Příčná kombinatorika III – Famfrpál Amanda Wright: „Nevyhrožuju, neslibuju, neuplácím.“ Dungeons&Dragons aneb Každý může být hrdinou I. Tři soudky radí 10 Magické podniky I. Jezevci na cestách aneb Žlutý sraz v Praze Hog v kocke 19 a 3/4 – Protože smíchu není nikdy dost Hog v kocke 19 – Kagíci? Kagíci! Jak jste tvořili frázevoloviny, a jak to s nimi dopadlo Jak to dopadlo s Březnovou knižní šifrou Rose Daninatali: „Jezevci, těšte se, až vás zase proberu ze zimního spánku.“ Cesta za pokladem LS2024 Mrzimorské výstřelky aneb co všechno z nás zase vypadlo Sebechvála nám nesmrdí aneb Jak dopadly trimelesí ódy Žlutá, kam se podíváš… Teda pardon, zelená?! Měsíc knihy DIY – 7. díl Zápisník jednoho dinosaura IV – Ať žijí technologie (aneb při čem všem jste byli zároveň na hradě) Malé, Malej, Malučký… Princ Hog v kocke 18 – Nový školní rok Březnová knižní šifra Žlutého Trimela Nováčkovská výprava pro Magíka Připravit k luštění – Březnová knižní šifra Žlutého Trimela na obzoru! Příčná kombinatorika II – Vetešnictví u Kšeftaře Deskohráčův stolek speciál – Harry Potter Vzestup Smrtijedů Valentýnské menu DIY – 6. díl Zápisník jednoho dinosaura 3 – Výzva tajemného kloboukového semináře 13 otázek pro profíky Enid Bloom: „Musím říct, že mi to otevřelo oči.“ Hog v kocke 17 – Kagíci Sprosté slovo na šest? Příčná kombinatorika 2024 – Co nás čeká a nemine I. Silvestrovské hemzulky Hog v kocke 16 – Vánoční smíchmajstr Vánoce, Vánoce, přicházejí Vánoční pohyblivé obrázky II – seriály Mrzimorský vánoční playlist Trimeles na cestách – kam za vánoční atmosférou? Vánoční pohyblivé obrázky Hog v kocke 15 – Školní rok v plném proudu Velká vánoční stávka Zápisník jednoho dinosaura 2 – Paměť není, co bývala Mrzimor získal magíka s názvem „Veselá kopa“ Vánoční dárky za hubičku DIY – 5. díl Cesta za pokladem ZS24 Pohřešuje se! Pomoz zatoulaným strašidlům najít cestu domů Last minute halloweenský kostým v Hog stylu Halloweenská křížovka plná (nejen) strašidel Moudra z čarostavů Podzimní tvoření DIY – 4. díl Luna Goshawk: „Očakávania boli, zatiaľ sa mi plnia a možno aj prevyšujú.“ Zápisník jednoho dinosaura – Rozmrazená, ale plešatá Rekapitulace Celoletní úkoly Prokletí termínové neděle Hog v kocke – 14. část – Zpátky do lavic! Ohlédnutí za TNT Rekapitulace Nisqa TNT: Úkol třetí Olivia Wines: „O Mrzimor se nebojím, my si poradíme.“ Směnárna na planetě Meeraha TNT: Úkol druhý TNT: Úkol první Rekapitulace Umubumbe Tradiční nováčkovský turnaj je zpět! Planeta Nisqa Rekapitulace Gezegen Prázdninové pohodové poslouchání: Potterovský podcast Emoji na Hradě V. Rekapitulace Domicilium Planeta Umubumbe Planeta Gezegen Jak probíhalo slavnostní ukončení školního roku u jezevců? Domovská planeta Domicilium Vesmírná odysea – mise začíná Vesmírná odysea Hog v kocke – 13. část – Souboják vol. 2 Harry Potter storkát jinak aneb jak očaroval mudlovskou literaturu Potter opustil ministerstvo, je teď ragbista Hog v kocke – 13. část – Souboják Souboj se stylem Famfrpálové perličky Jak se v Mrzimoru nosí NiT? Hogwarts Legacy Stále vzpomínám na Albínku Rozhovor s Ivy Emersonovou: „Mrzimor je moje srdeční záležitost.“ Rozporuplné pocity aneb jak se těšíme na nový HP seriál Remake, o který nikdo nestál – co se ví o novém seriálu Harry Potter Hog v kocke – 12. část – Umíme se sobě zasmát Tom Felton: Beyond the Wand Jarní dekorace DIY – 3. díl Deskohráčův stolek: Takenoko a rozšíření Panďátka Mrzimor napříč jazyky Jaké je býti nejbohatší v Mrzimoru? Žluté duše ve fialovém hábitu – Oresta McCollin Vianueva Hog v kocke – 11. část – Hradní novinky 13 otázek nejen pro shopaholiky Deskohráčův stolek: Architekti Západního království

Dne 12.listopadu kolem 14:15 kouzelnického času vypuklo další šílenství na stadionu Bradavické školy čar a kouzel zápasem mezi Havraspárem a Mrzimorem. Tribuny se naplnily modrožlutou barvou do posledního místečka. Favoritem pro tento velmi důležitý zápas byl Mrzimor pro jeho předchozí vítězství a také se podle tohoto předpokladu hrálo. Havraspárští byli rozrušeni na nejvyšší míru ve velkém očekávání na tento, pro ně zlomový zápas, jelikož v minulém zápase prohráli se Zmijozelem. Jejich výbava a technika se v mnohém zlepšila (pořídili si například lepší košťata a chrániče). Výhra musela být jejich.

Mrziborci se zdáli v pohodě už od začátku zápasu. Po těžkém zápase s Nebelvírem si dostatečně odpočinuli a do zápasu vlétli s obnovenou vervou a pro ně charakteristickou drzostí. Už od vypuštění míčů byl vidět lepší pohyb žlutých a jejich dobře zvládnutá taktika, kterou dodržovali do puntíku skvěle. Modří nevěděli kam dřív letět. Mrzíci se opírali hlavně o skvělé výkony svých odrážečů (viz. all star sestava) a nesmíme zapomenout na výborný bodový přísun, o který se zasloužili skvěle mířící střelci. Ale i mrzimorský brankář předváděl neuvěřitelné zákroky, které dováděly modré střelce k šílenství. Ze strany Havraspáru byla hra velmi laxní v počtu zúčastněných studentů, což se odrazilo v návštěvním listu ošetřovny. 
Po pár hodinách bylo rozhodnuto, ale hrálo se dál – nikdo totiž nemohl chytit zlatonku. Rozdíl byl velký, což pravděpodobně modré čím dál tím víc demotivovalo a proto zápas skončil tak jak skončil. Kolem 12. hodiny polední byla chycena zlatonka senzačně hrající chytačkou Stellar from Rivendell. Skóre se zastavilo za stavu 1610 : 430 pro žluté a v mrzimorské koleji započaly velké oslavy vítězství.

Nejlepším havraspárským hráčem byla bezpochyby bibi střeštěnka a já bych chtěl její výkon vyzdvihnout nad ostatní modré, kteří hráli také báječně. Zeptali jsme se ji na pár maličkostí:

Trimeles: Jak se cítíte po zápase? 
bibi: vyčerpaně… během zápasu jsem několikrát žádala o modře povlečenou postel u sv. Munga 
Trimeles: V čem byla chyba? 
bibi: Pravděpodobně náš tým byl nemocen tzv. RZR Roztroušenou ztřeštěností a roztržitostí :-D 
Trimeles: Co uděláte pro to, aby jste nebyli poslední? 
bibi: Já to beru s nadhledem… když prohrajem tak budeme mít štěstí v lásce ;-) No řekněte a kdo by nechtěl být zamilovanej. 
Vřele děkujeme bibi za rozhovor.

Na druhé straně se optáme Stellar from Rivendell na její pocity ze zápasu.

Trimeles: Jaký to je, být hrdinkou zápasu? 
Stellar:  Je to krásný pocit. Když stojíte uprostřed hřiště, tribuny křičí a vy zvedáte do výše ruku, ve které se třepotá zlatonka… Chvíli mi trvalo, než jsem pochopila, co se stalo a že je zápas u konce. 
Trimeles: Co byste nám řekla k zápasu? 
Stellar: Byl to dlouhý a vyčerpávající zápas. Soupeř nám nedal nic zadarmo a dlouho byl boj vyrovnaný. Velmi nám pomohl náskok, který jsme si vytvořili hned na začátku zápasu.Pak začali postupně odpadávat jednotliví hráči z družstva Havraspáru a my jsme získali citelnou převahu. Dlouho do noci jsme pak na hřišti zvládli udržet plný stav mužstva. Po půlnoci došlo k dohodě mezi oběma družstvy a vyhlásili jsme pauzu do sedmi hodin ráno. Druhý den už soupeř na nás neměl dost sil a náš náskok se stále zvyšoval. Polapení zlatonky pak už bylo třešničkou na dortu a ukončilo již rozhodnutý zápas. 
Trimeles: Jak se těšíte na další zápas? 
Stellar: Těším, i když teď na nás čeká nejtěžší soupeř, s jakým jsme se kdy setkali – družstvo Zmijozelu. Náš tým je ale výborně sehraný a má již velké zkušenosti. Věřím, že i tento zápas vyhrajeme. 

PS : Nezapomeňte na zápas Mrzimoru proti Zmijozelu, který se odehraje 19. listopadu. HRAJE SE O 1. MÍSTO!!!

Ota Galad Felkerion

Napište k tomuto příspěvku komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*