Trimeles / Archiv 2005–2009 / 1. číslo (27. 11. 2005) / Mrzimor opět zabodoval
Záblesky z Letňáku 21: Střelci a odrážeči Záblesky z Letňáku 21: Zachraň se, kdo nemůžeš Žlutý koutek Petromily – Červen Elfové a šmelfové Deskohráčův stolek: Draftosaurus V čem trénují žlutí? Kouzelné HOG Velikonoce Žlutý koutek Petromily – DUBEN Vzpomínáme na Velikonoce Švihnout a mávnout Deskohráčův stolek: Arboretum Dubnová usměvavá výzva Rok ve fialové Zápisky Tlustého Mnicha Velikonoční vybarvování Famfrpálová profiliga bude. Ale… Nejlepší jezevčí „kolejňáky“ Žlutý koutek Petromily – Březen Helen Miltonová: Oddělala jsem dvě šéfredaktorky! Vyhlášení soutěže ke Dni Mazlíčků Závěrečný kolejní večírek Žluté duše ve fialovém hábitu – Marylin Cuthbert Žlutý koutek Petromily – únor Zimní nováčkovská záchranná mise SELINA GARCIA: Budu tu strašit tak dlouho, dokud nezískáme Famfrpálový pohár!  Soutěž ke Dni mazlíčků! Vzpomínáme na Letňáček…. Tři soudky radí 9 THEODOR MUDD – Co dává v noci pod postel svým svěřencům? Nováčkovská tipovačka aneb co si představuji pod…. TST – 8. úkol Halloweenský večírek TST – 7. úkol TST – 6. úkol Halloweenská výprava za bezhlavým jezdcem TST – 5. úkol TST – 4. úkol TST – 3. úkol TST – 2.úkol TST – 1. úkol Netradiční rozhovor s profesory TNT je zpět a přináší sebou Bratříčka Není jezevec jako jezevec Korunami stromů a ještě dál aneb nováčkovská výprava do lesa je za námi Chvilka s jezevčími nováčky Cesta žlutých jednorožců Stezka prdících obrů Letní seminář počtvrté: Písmena, číslice, čáry a máry Letní seminář potřetí: Kouknu a vidím Letní seminář podruhé: Obětujte mi kus… Letní seminář poprvé: Hopity hop Jak jsem poprvé zakotvila na ošetřovně Večírek na závěr roku S kapesníčkem v ruce aneb budete nám chybět… Má první kolejní výprava aneb jak se pojídají škrny Tučňákoland Básnička věnována Mrzimorské koleji k Mezinárodnímu dni skřítků Rozhovor se studentkami B4 – 2.díl Holky, držíme vám palce! Rozhovor se studentkami bojujícími v B4 Do západu slunce na křídlech Gryfů Mrazivá výprava ze teplem Připomeňte si s námi Albu Jacquelin Velikonoční pondělí na hradě Mrzimorští nováčci a famfrpál Patricia, Klotylda, Susan a Cassiopea : Čtyři mrzimorské bojovnice Filmový večírek Mrzimorský rituál pro nováčky Tři soudky radí 8 Bomba na hradě! Přišla osobnost, kterou nikdo nečekal!! Představujeme nováčky Nástrahy soubojového klubu Na tom není nic vtipného! V. Závěrečný večírek šíleného roku Na tom není nic vtipného! IV. Jaká byla cesta za pohárem? Na tom není nic vtipného! III. Selina Garcia o postu kapitánky: Nebyla jsem si jistá, zda se na tu funkci vůbec hodím Záchranná jezevčí mise Z deníku adoptovaného jezevce …. II. část Zima 2020 : Pohľad z druhého miesta Rekord sezony: Trénink, který trval tři hodiny! Cirque du magique – očami návštevníkov Vianočná výprava do lesa Móda Ohnivého dne Výprava očima nováčků: Na bobří hráz a ještě dál Tři soudky radí 7 Jezevci na tripu… do lesa Krátké příběhy 1 Na tom není nic vtipného! II. Já a můj život 3: První kouzelný rok Konec prázdnin aneb Pojďte si s námi trsnout Z deníku adoptovaného jezevce… Fotografické letní klání – 2. kolo 10 let Harry Potter muzikálu Tři soudky radí 6 Po stopách dinosaurů – Vendesousa Asio Otusová Na tom není nic vtipného! TNT: Výsledky TNT: 10. úkol – Křížovka

Dne 12.listopadu kolem 14:15 kouzelnického času vypuklo další šílenství na stadionu Bradavické školy čar a kouzel zápasem mezi Havraspárem a Mrzimorem. Tribuny se naplnily modrožlutou barvou do posledního místečka. Favoritem pro tento velmi důležitý zápas byl Mrzimor pro jeho předchozí vítězství a také se podle tohoto předpokladu hrálo. Havraspárští byli rozrušeni na nejvyšší míru ve velkém očekávání na tento, pro ně zlomový zápas, jelikož v minulém zápase prohráli se Zmijozelem. Jejich výbava a technika se v mnohém zlepšila (pořídili si například lepší košťata a chrániče). Výhra musela být jejich.

Mrziborci se zdáli v pohodě už od začátku zápasu. Po těžkém zápase s Nebelvírem si dostatečně odpočinuli a do zápasu vlétli s obnovenou vervou a pro ně charakteristickou drzostí. Už od vypuštění míčů byl vidět lepší pohyb žlutých a jejich dobře zvládnutá taktika, kterou dodržovali do puntíku skvěle. Modří nevěděli kam dřív letět. Mrzíci se opírali hlavně o skvělé výkony svých odrážečů (viz. all star sestava) a nesmíme zapomenout na výborný bodový přísun, o který se zasloužili skvěle mířící střelci. Ale i mrzimorský brankář předváděl neuvěřitelné zákroky, které dováděly modré střelce k šílenství. Ze strany Havraspáru byla hra velmi laxní v počtu zúčastněných studentů, což se odrazilo v návštěvním listu ošetřovny. 
Po pár hodinách bylo rozhodnuto, ale hrálo se dál – nikdo totiž nemohl chytit zlatonku. Rozdíl byl velký, což pravděpodobně modré čím dál tím víc demotivovalo a proto zápas skončil tak jak skončil. Kolem 12. hodiny polední byla chycena zlatonka senzačně hrající chytačkou Stellar from Rivendell. Skóre se zastavilo za stavu 1610 : 430 pro žluté a v mrzimorské koleji započaly velké oslavy vítězství.

Nejlepším havraspárským hráčem byla bezpochyby bibi střeštěnka a já bych chtěl její výkon vyzdvihnout nad ostatní modré, kteří hráli také báječně. Zeptali jsme se ji na pár maličkostí:

Trimeles: Jak se cítíte po zápase? 
bibi: vyčerpaně… během zápasu jsem několikrát žádala o modře povlečenou postel u sv. Munga 
Trimeles: V čem byla chyba? 
bibi: Pravděpodobně náš tým byl nemocen tzv. RZR Roztroušenou ztřeštěností a roztržitostí :-D 
Trimeles: Co uděláte pro to, aby jste nebyli poslední? 
bibi: Já to beru s nadhledem… když prohrajem tak budeme mít štěstí v lásce ;-) No řekněte a kdo by nechtěl být zamilovanej. 
Vřele děkujeme bibi za rozhovor.

Na druhé straně se optáme Stellar from Rivendell na její pocity ze zápasu.

Trimeles: Jaký to je, být hrdinkou zápasu? 
Stellar:  Je to krásný pocit. Když stojíte uprostřed hřiště, tribuny křičí a vy zvedáte do výše ruku, ve které se třepotá zlatonka… Chvíli mi trvalo, než jsem pochopila, co se stalo a že je zápas u konce. 
Trimeles: Co byste nám řekla k zápasu? 
Stellar: Byl to dlouhý a vyčerpávající zápas. Soupeř nám nedal nic zadarmo a dlouho byl boj vyrovnaný. Velmi nám pomohl náskok, který jsme si vytvořili hned na začátku zápasu.Pak začali postupně odpadávat jednotliví hráči z družstva Havraspáru a my jsme získali citelnou převahu. Dlouho do noci jsme pak na hřišti zvládli udržet plný stav mužstva. Po půlnoci došlo k dohodě mezi oběma družstvy a vyhlásili jsme pauzu do sedmi hodin ráno. Druhý den už soupeř na nás neměl dost sil a náš náskok se stále zvyšoval. Polapení zlatonky pak už bylo třešničkou na dortu a ukončilo již rozhodnutý zápas. 
Trimeles: Jak se těšíte na další zápas? 
Stellar: Těším, i když teď na nás čeká nejtěžší soupeř, s jakým jsme se kdy setkali – družstvo Zmijozelu. Náš tým je ale výborně sehraný a má již velké zkušenosti. Věřím, že i tento zápas vyhrajeme. 

PS : Nezapomeňte na zápas Mrzimoru proti Zmijozelu, který se odehraje 19. listopadu. HRAJE SE O 1. MÍSTO!!!

Ota Galad Felkerion

Napište k tomuto příspěvku komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*