Trimeles / Archiv 2005–2009 / 15. číslo (1. 5. 2006) / Čo slovo to perla - po štvrtý krát
Zápisník jednoho dinosaura VIII – Dinosaurus v profilize Jak to dopadlo s Březnovou knižní šifrou 2026 Kouzelníci v mudlovských profesích: Mudlovské nakladatelství Ema Jane Michaels: „Neutrácet – to je asi ta nejlepší rada.“ Kouzelníci v mudlovských profesích: Strašnická Shrnutí školního roku Zima 2026 Kváskohraní 1. díl Březnová knižní šifra Žlutého Trimela 2026 Vtipem ku zdraví Kdo, s kým, co dělali… Valentýnský speciál – Výsledky Valerie Torres: „Bojím se asi úplně všeho, i když to nedávám znát.“ S rampouchem u nosu Kdo, s kým, co dělali… Valentýnský speciál Trimeles na cestách – Španělsko, Andalusie – co lze stihnout za 4 dny Jezevčí desatero líného přežití (nejen) nováčka Když jezevci v zimě nespí Manipuluju, manilujuleš, manipuluje… Aneb o neetických komunikačních technikách Silvestrovské odznáčkové zápolení Vánoce v jezevčí noře Kouzelný vánoční (ne)článek Co pod stromeček po kouzelnicku? Jak jsem (ne)dostala školní trest Mrzimorský vánoční playlist 2025 Jak vyzrát na Vánoce aneb Stres pod stromeček nezabalíš Deskohráčův stolek: Co pod stromeček po česku Podzimní výprava do lesa Deskohráčův stolek: Černý pátek na Planetě her Trimeles na cestách – Edinburgh: Po stopách Harryho Pottera 2. část Trimeles na cestách – Edinburgh: Po stopách Harryho Pottera 1. část Trimeles na cestách: 221B Baker street, London Pohyb? Co takhle běh? A dokonce závod Magické podniky II.: Magic Rooms Hoř, ohénku, plápolej! – Soudný den se blíží Hoř, ohénku, plápolej! – kolo poslední Hoř, ohénku, plápolej! – 8. kolo Hoř, ohénku, plápolej! – 7. kolo Hoř, ohénku, plápolej! – 6. kolo Rozhovor se Snaživcem a Vicesnaživcem roku Léto 2025: „Kalli a strhnout? Ta mě ještě dovyhecovala a bila mě, aby mě popohnala.“ Hoř, ohénku, plápolej! – 5. kolo Hoř, ohénku, plápolej! – 4. kolo Hoř, ohénku, plápolej! – Hurá na tržiště! Hoř, ohénku, plápolej! – 3. kolo Mrzimor hledá Talent – 2. a 3. kolo Hoř, ohénku, plápolej! – 2. kolo Hoř, ohénku, plápolej! – 1. kolo a seznam účastníků Výprava za posly jara – 2. část Hoř, ohénku, plápolej! – Registrace a pravidla Mrzimorský Poklad Miloval bys mě, kdybych byla hydrant? Výprava za posly jara – 1. část Počátky: Moje první fandění Trimeles na cestách – Řím Všechno může být písnička Jak to dopadlo s Březnovou knižní šifrou 2025 Trimeles na cestách – Do Rakouska nejen na lyže Mrzimor hledá talent – 1. kolo Vajcolov začíná Březnový deskoherní sraz Mrzimorský slavnostní večírek Love Office – Konec a zvonec Počátky: Žlutá je barva naše Packa za packou aneb Z domácího chlívku Zápisník jednoho dinosaura VII. – Dinosaurus a KOZA Březnová knižní šifra Žlutého Trimela 2025 Love Office – 2. kolo Kecy z nory znovu na scéně! Love Office – 1. kolo Valentýn? NE! Raději knihu! Co si pustit na (Ne)Valentýna? Jak odrbat Valentýna aneb Ušetři a nenaštvi svou drahou polovičku s Trimelem Love Office – Zachraň láskou zkroušené Sametová láska DIY – 10. díl Náborová propagační kampaň aneb kdyby byly náborové kampaně upřímné Petronela Uječená: „Druhé místo můžu přijmout se vztyčenou hlavou a nebudu o nic míň Petronela, stejně jako bych nebyla o nic víc Petronela, kdybych Snaživce roku vyhrála.“ Knižní klub u Trimela – Dobrá znamení Deskohráčův stolek: Kaskádie Perníčkový sraz U Přemotivovaného Poličkáře O sežraných perníčcích a kolektivní obřadní písni Adventní pohádkování IV. – Typískovy první Vánoce Televizní Vánoce V. – Vánoční seriály Televizní Vánoce IV. – Vánoční filmy z jiných zemí Vánoce: Stále svátek, nebo obchodní příležitost? Televizní Vánoce III. – Vánoční americké filmy Vánoční tvoření DIY – 9. díl Televizní Vánoce II. – Vánoční české filmy Adventní pohádkování III. – Starouš Tobias a jeho nečekané Vánoce Vánoční playlist aneb průlet vánočním hradem Televizní Vánoce I. – Vánoční animáky Adventní pohádkování II. – Zázraky nejen o Vánocích Vánoční věnce Vše, co jste kdy chtěli vědět o omalovánkách I. Adventní pohádkování I – Kouzelný vánoční zvoneček Adventní pohádkování – vše o soutěži Trimeles na cestách – magická Šumava Cesta za pokladem Kam i králové chodí sami aneb 19. listopad jako MDT Emoji na Hradě VII. Cesta za jiskrou Ohnivce Hog v kocke 20 a 2/2 – Neviditelný speciál

15. číslo (1. 5. 2006), Archiv 2005–2009

Čo slovo to perla – po štvrtý krát

Tak a tu začínam ďalšie vydanie perličiek, ktoré sú tu iba pre vás na pobavenie. Tak dúfam že aj tentoraz sa budú páčiť! =)
Toto som našla v bonzbločku a dávam to trocha oneskorene, ale aj tak je to dobré :D

  • Sheila Franklin > Hele, jakou vlastnost by měli mít modří?
  • Lisa Abottová > jdou divný =)
  • Lisa Abottová > a žijou v bludu =) stačí?

    Komunikácia profesorov:

  • Angela Grey-Slytherin > teď se Vaší osobou nehodlám rozptylovat… huláka Vám pošlu, až dohraji ;-)
  • Sandrik Vrizas > Angelo:vy taková držgrešle byste byla ochotna vrazit tolik peněz do huláka? Tomu nevěřím:-))
  • Angela Grey-Slytherin > no já žasnu, kolego! vyjadřujte se prosím o dámě trochu uctivěji! ;-) taková nehoráznost ;-).. kdybyste řekl „utrácíte s rozmyslem“… ale držgrešle?!!

    Práve pre toto mám rada červených :D

  • esterka evermore > nekdy sem rada kdyz nechapu XD
  • Phosgen Crestfall > ty si rada porad vid? :)

    A toto je najúžasnejšia vec, na ktorej sa doteraz smejem XD

  • esterka evermore > hele … http:// [link] <- pp Winfield XD (http://www.stfd.net/)

    nik sa to nedozvie File =D

  • Filius Orionis > e…ja jsem tak hloupej..=DDD
  • Filius Orionis > a hlavne to nikomu nerikejte!!! =D

    To čo povie p.p Angela je všetko perla za perlou =)

  • Angela Grey-Slytherin > bylo to s panem Crestfallem poprvé…. a to víte, bylo to hrozné…. celou noc jsem pak nespala!
  • Phosgen Crestfall > poprve a rozhodne ne naposled :)
  • Angela Grey-Slytherin > vy ďáble! ;-)
  • Phosgen Crestfall > ja spal v celku klidne :)
  • Angela Grey-Slytherin > pro Vás to zjevně poprvé nebylo….
  • Sandrik Vrizas > Angelo:asi to na Vás zanechalo neblahé následky.-)
  • Angela Grey-Slytherin > to víte, kolego Sandriku… to na ženě zanechá… a nezáviďte, že Vám se nepovedlo mě položit!!
  • Serge Renine > eh, ano..na to zapomínám…ano máte pravdu, haydée je skvělá ale podle Nekra nějaká konkubína… a istý poručník je švihák s pokaženým sexuálním apetitem….

    Bob Lagi si prohlíží soutěže
    (to som si proste nemohla odpustiť, vždy ma to pobaví XD)

    pán riaditeľ je značne prepracovaný…

  • Nimrandir Elénére > No tady se se studenty snad rotrhl pytel, šup šup pryč ze sborovny, běžte si do velké síně
  • Ross Winfield > já se mám…hmm….normálně…asi…nechce se mi přemýšlet jak se mám, ještě bych přišel na to že špatně a pak by mě to štvalo .)
    …ano, ono to bolí pán profesor ;-)

    Nejdem zase radšej kometovať =D

  • Sofie Caruca > Ellí to je krásná pistolka :D udělám pif, paf a už nebude Ellí :DD
  • Ellka Willowa > Sofíí, ja mám prútik, na mňa nemáš! =D
  • Sofie Caruca > Ellí a co uděláš aby Sofí už nebyla? :DD
  • Ellka Willowa > Sofíí, zatvorím oči XD
  • Letitia te Tiba > Elka, Sofie – to je krásny rozhovor… taký na úrovni :)
  • Ellka Willowa > madam Leti, normálne som uvažovala že aj toto idem dať do perličiek, ale som tam ja, takže by to vyznelo moc egoisticky =D
  • Letitia te Tiba > tiež si to práve nahrávamna všesluch – škoda zabudnúť také mädrosti :)
  • Sofie Caruca > Ellíí nevyznělo…ty jsi egoistka :D všechno máš lepší než já :D
    …nechcela som to dať aby som nevyzerala namyslene, že si o sebe myslím že vravím perly XD ale no… chápete ;-)

    …toto je namyslenosť! =D

  • John Werewolf > zahřála mě láska :)
  • Anne DremRealtas > Jeda mane, další takovej cukrovací…kde se to ve vás mladých mužích bere?.-))
  • John Werewolf > Anniško, tak když je někdo ideální muž O:-) :D
  • Letitia te Tiba > Neviete mi poradiť, ako mám excelu povedať, že tú tabuľku chcem usporiadať bez hlavičky?
  • Peter Sviter > madam leti, zkuste pořádně zakřičet %D
  • Ross Winfield > já? za co můžu? zase jsem něco provedl?
  • Midair Kill-Him > Rossi všechno :-))
  • Ross Winfield > toho jsem se bál
  • John Werewolf > žjůůůůůůůů :D
  • John Werewolf > fíha, voni mě přijali :D
  • Lisa Abottová > P. Johníku do blázince? :D

    Elerin vie byť aj milá =D

  • Elerin Portmenová > Silvíku, já se za tebe nikdy stydět nebudu, tak hluboko neklesnu =D
  • Silvia Honorová > Otísku, jsme hlavně dívky, a ty musí držet pohromadě. Navíc, musím bránit tu křehčí polovinu prefektstva, no né? :-D
  • Ota Galad Felkerion > Silvíí, tím myslíš mě? =D
  • Midar Kilahim > Hoďte po Ansí někdo kus jabka.
  • Angela Grey-Slytherin > zkuste po ní hodit kus sovy kolego ;-)

    Neviem o čo tu šlo, ale bol by o tom dobrý článok =D

  • Nimrandir Elénére > Tak jo, slečno Sirael, můžete se svléknout prosím?
  • Sirael de Gevaudan > Pane řediteli, co z toho budete mít? :-D
  • Nimrandir Elénére > neptejte se a svlékejte se, šup šup
  • Peter Sviter > možu se svlíknout taky ? %D
  • Nimrandir Elénére > Pane Svitere samozřejmě, akorát sem vás o to chtěl požádat, šaty dolů
  • Nimrandir Elénére > vpořádku, můžete se obléknout
  • Nimrandir Elénére > bylo zde podezření na borůvkovou vyrážku, musel sem to zkontrolovat .-)
    …každý to volá inak, niekto kontrola vyrážok, niekto… ;-)

    Ani tu neviem o čo išlo a myslím, že ani nechcem vedieť =D

  • Madeleine Midget Smalltrees > Márčíku..chlupaté ženy jsou vášnivé ženy…:D

    No, tak toto je jedna z hlášok zo zápasu Nebel – Mrzík: =)

  • Phosgen Crestfall > prosime soupere aby kladl odpor zjo :)

    Tak, to sú dneškajšie hlášky, dúfam, že aspoň trochu ste sa zabavili =)

 

Napište k tomuto příspěvku komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*