Trimeles / Nováčci / Nováček sem a nováček tam na druhou
Souboj se stylem Famfrpálové perličky Jak se v Mrzimoru nosí NiT? Hogwarts Legacy Stále vzpomínám na Albínku Rozhovor s Ivy Emersonovou: „Mrzimor je moje srdeční záležitost.“ Rozporuplné pocity aneb jak se těšíme na nový HP seriál Remake, o který nikdo nestál – co se ví o novém seriálu Harry Potter Hog v kocke – 12. část – Umíme se sobě zasmát Tom Felton: Beyond the Wand Jarní dekorace DIY – 3. díl Deskohráčův stolek: Takenoko a rozšíření Panďátka Mrzimor napříč jazyky Jaké je býti nejbohatší v Mrzimoru? Žluté duše ve fialovém hábitu – Oresta McCollin Vianueva Hog v kocke – 11. část – Hradní novinky 13 otázek nejen pro shopaholiky Deskohráčův stolek: Architekti Západního království Novoroční vybarvování – vyhlášení Zimní dekorace DIY – 2. díl Famfrpálová sezóna zima 2023 Novoroční vybarvování Novoroční přání 2023 13 vánočních otázek pro Grinche i Kdovíky 2/2 Jezevci přejí Veselé Vánoce Jak se v Mrzimoru nosí Vánoce? 13 vánočních otázek pro Grinche i Kdovíky 1/2 Zase (ne) zkouškujeme! Jak se v Mrzimoru nosí žlutá? Vánoční dekorace DIY – 1.díl Copak by jen kluběnky nosily? Jak se v Mrzimoru nosí Halloween? Halloween zaneprázdněné čarodějnice Famfrpálové tréninky v plném proudu 13 otázek pro seriálové fanatiky Magie kaštanů Zhodnocení Mrziaukce Zima 2022 Hog v kocke – 10. část – Tahali jste? Žluté duše ve fialovém hábitu – Tadäus Trottertickler 13 otázek pro filmové fajnšmekry Kytice- vyhodnocení a shrnutí Co se to kolem, ve světě mudlů, děje? Emoji na Hradě IV. Kytice- úkol osmý 13 otázek pro (ne)knihomoly Emoji na hradě III. Kytice- úkol sedmý Pohádka od Soptíka: O děsivém drakovi Emoji na hradě II. Kytice- úkol šestý Celohradní dražba 2022 Emoji na hradě Kytice- úkol pátý Tery Poe, Ben Gobha: „Trénink je společenská událost.“ Kytice- úkol čtvrtý Hog v kocke – 9. část – Ještěže jsou prázdniny Kytice- úkol třetí Jak si stojí jezevci na poli hradní novinařiny? Kytice- úkol druhý Hog v kocke – 8. část – Máme rádi famfrpál Jezevci a soutěže Kytice- úkol první Udílení novinářských cen – Šťastný galeon a Sázky Kytice – prázdninové soutěžení Hog v kocke – 7. část – Žlutý humor S jezevci o patronaci Susanino překladové okénko, díl 1. Cassiopea Zmklká: „Sklenici mám vždy napůl plnou!“ Deskohráčův stolek: Tajuplné Říše Cassiopea Zmlklá a návrhařina Lososi na hradě Jak se (ne)ztratit v rybím těle Deskohráčův stolek speciál – Harry Potter: Boj o Bradavice Závěrečná slavnost – modní policie Záblesky z Letňáku 21: Střelci a odrážeči Záblesky z Letňáku 21: Zachraň se, kdo nemůžeš Žlutý koutek Petromily – Červen Elfové a šmelfové Deskohráčův stolek: Draftosaurus V čem trénují žlutí? Kouzelné HOG Velikonoce Žlutý koutek Petromily – DUBEN Vzpomínáme na Velikonoce Švihnout a mávnout Deskohráčův stolek: Arboretum Dubnová usměvavá výzva Rok ve fialové Zápisky Tlustého Mnicha Velikonoční vybarvování Famfrpálová profiliga bude. Ale… Nejlepší jezevčí „kolejňáky“ Žlutý koutek Petromily – Březen Helen Miltonová: Oddělala jsem dvě šéfredaktorky! Vyhlášení soutěže ke Dni Mazlíčků Závěrečný kolejní večírek Žluté duše ve fialovém hábitu – Marylin Cuthbert Žlutý koutek Petromily – únor Zimní nováčkovská záchranná mise SELINA GARCIA: Budu tu strašit tak dlouho, dokud nezískáme Famfrpálový pohár!  Soutěž ke Dni mazlíčků!

Nováčci, Rozhovory

Nováček sem a nováček tam na druhou

Nyní si pročítáte druhou část článku „Nováček sem a nováček tam“ a i v této části vám představíme 3 další nováčky, kteří se na naší školu dostali.


Serafína Loxová
Jmenuji se Serafína Loxová. Jsem původem Vietnamko-Česko-Ruska. Má matka se jmenuje Sisi Lisa (též Líza) Loxová a otec je Thomas Billy Lox. Můj otec je majitel jednoho malého obchůdku na Příčné ulici. Má obchod se zvířaty. Já samozřejmě nejsem zatím ničím vyjímečná, ale kdyby se něco stalo, dám vám určitě vědět! :-)

Justin Tj Hawk
Ahoj, jsem Justin Tj Hawk, je mi 11 let. Jsem velmi rád, že mne zde přijali. Moje rodina je celá z kouzelníků. Nejsem náladový, jsem vždy usměvavý :) a hodně přátelský. Chci být dobrý kouzelník.

Jane Karen Langley

Jmenuji se Jane Karen Langley. Pocházím z Londýna, narozeniny mám 2.7. Moje maminka Caroline pracuje u sv. Munga a tatínek Jack na ministerstvu. Základy kouzlení mám od našich a tak jsem plná nadšení šla sem, abych si vše zlepšila a zdokonalila. Ráda čtu, studuju a kouzlím. Jsem radši spíše šedá eminence v pozadí ;-)
1) Jaký byl tvůj první den na hradě, jaké byly tvé první pocity, či dojmy a jak jsi strávil/a tento den?

Serafína: Tento den mě uchvátil. Cítila jsem, že právě to jsem chtěla a že je to podle mého očekávání. Cítila jsem upřímnou radost a hřálo mě u srdíčka, když jsem se přihlašovala. Když mi přišel e-mail, skákala jsem radostí. Hned, jak jsem se přihlásila, jsem si začala kupovat školní potřeby. Pak jsem šmejdila po hradě a pak jsem se koukla na vaši webovou stránku ,,Žlutý Trimeles“ a zjistila jsem, že máte právě soutěž. Rozluštila jsem osmisměrku a výsledek jsem poslala Vicky. Takto podobně jsem strávila den v Bradavicích.
Justin: Všichni mne uvítali, byl jsem první z nováčku kdo tu byl! Všichni byli moc milí a hodní, je to tady super, o hodně, zduraznuji hodně lepší než na HOCZ.org :)
Jane: Musím přiznat, že jsem nadšená!!! je to tu úplně úžasné!!! Vyhlašování OH – naprosto fenomenální. Přístup studentů ke mě jako nováčkovi – úžasný! Prostě jsem nadšená :-)

2) Jistě jsi už aspoň trošku prozkoumával/a hrad, co tě nejvíc zaujalo?


Serafína: Nejvíce mě zaujala dívčí umývárna. Napadlo mě, proč je Uršula taková bonzačka, když to tam píší. Nakreslila jsem ji pár srdíček a blbůstek na zeď a pak jsem prozkoumávala další oblasti.


Justin: Velká síň a Příčná ulice :) a samozřejmě taky holky :D
Jane: Asi Velká síň… víc jsem zatím nezkoumala… No a pochopitelně knihovna… tam budu skoro pořád :-)


3) Škola čar a kouzel je velké společenství lidí, jak jsi tak procházel/a hradem, potkal/a jsi někoho známého, s kým jsi se již setkal/a v minulosti? Popřípadě našel/a jsi zde nějaké své ztracené příbuzné?

Serafína: To zrovna ne, ale bylo by vzrušující, kdybych tu potkala své staré přátele.
Justin: Ano, Jaka Taylora Dannyse :)
Jane: Zatím jsem nikoho známého ani příbuzného nepotkala… možná časem…

4) Sice tu jsi teprve den, ale nedá mi to, se nezeptat, do jaké koleje bys chtěl/a?

Serafína: Já bych chtěla do Mrzimoru, protože jsem poznala jednu mou kamarádku a věřím, že tam budou stejně přátelští lidé, jako je ona. Nejprve jsem chtěla do Havraspáru, ale teď chci do Mrzimoru.
Justin: HAVLASPÁR je nej :)

Jane: No nejdřív jsem myslela, že mi to je asi jedno, ale čím dál tím víc zjišťuji, že bych chtěla do Havraspáru :-)

5)
Každý na této škole je svým způsobem vyjímečný, ale u některých jedinců to platí doslova. Máme tu vlkodlaka, kočkodlaka, upíry a podobně. Jsi i ty něčím vyjímečný/á, popřípadě máme se bát nějaké tvé skryté stránky?
J

Serafína: To zrovna ne, ale v normální škole jsem nehorázná šprtka, tak pozor šprtové, máte konkurenci do dalšího roku! :-D
Justin: Rozhodně ne, jsem milý myslím si :) a přátelský

Jane: Vyjímečná nejsem asi ničím… bohužel :-(

6) Teď takový menší výlet do budoucnosti. Jak si představuješ svůj život zde? Budeš školním Donchuanem, či Donchuankou, budeš se hnát za body, či budeš legenda famfrpálových zápasů a podobně?


Serafína: Zatím není moudré myslet na budoucnost. Pokud se mi naskytne příležitost stát se kapitánkou famrpálového družstva, neodmítnu. Pokud budu o něco požádána, neodmítnu. Nejprve vyzkouším všechny možné prostředky a teprve pak se rozhodnu.

Justin: Mno, já si to tady hodlám užít :D a láká mne famfrpál :D – ale i body :)
Jane: Já chci hlavně studovat nové dovednosti a prohlubovat stávající vědomosti a pochopitelně co nejvíce pomoci své koleji.

Všem nováčkům opět děkuju, že si na mě udělali čas a přeju jim do budoucna mnoho štěstí, jak v rámci naší školy, tak i v mudlovském světě.

Selena Enail Smithová

Napište k tomuto příspěvku komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*