Trimeles / Významné události Hogwarts / Turnaj: Všechny tři šampiónky již odevzdaly první úkol!
Zase (ne) zkouškujeme! Jak se v Mrzimoru nosí žlutá? Vánoční dekorace DIY – 1.díl Copak by jen kluběnky nosily? Jak se v Mrzimoru nosí Halloween? Halloween zaneprázdněné čarodějnice Famfrpálové tréninky v plném proudu 13 otázek pro seriálové fanatiky Magie kaštanů Zhodnocení Mrziaukce Zima 2022 Hog v kocke – 10. část – Tahali jste? Žluté duše ve fialovém hábitu – Tadäus Trottertickler 13 otázek pro filmové fajnšmekry Kytice- vyhodnocení a shrnutí Co se to kolem, ve světě mudlů, děje? Emoji na Hradě IV. Kytice- úkol osmý 13 otázek pro (ne)knihomoly Emoji na hradě III. Kytice- úkol sedmý Pohádka od Soptíka: O děsivém drakovi Emoji na hradě II. Kytice- úkol šestý Celohradní dražba 2022 Emoji na hradě Kytice- úkol pátý Tery Poe, Ben Gobha: „Trénink je společenská událost.“ Kytice- úkol čtvrtý Hog v kocke – 9. část – Ještěže jsou prázdniny Kytice- úkol třetí Jak si stojí jezevci na poli hradní novinařiny? Kytice- úkol druhý Hog v kocke – 8. část – Máme rádi famfrpál Jezevci a soutěže Kytice- úkol první Udílení novinářských cen – Šťastný galeon a Sázky Kytice – prázdninové soutěžení Hog v kocke – 7. část – Žlutý humor S jezevci o patronaci Susanino překladové okénko, díl 1. Cassiopea Zmklká: „Sklenici mám vždy napůl plnou!“ Deskohráčův stolek: Tajuplné Říše Cassiopea Zmlklá a návrhařina Lososi na hradě Jak se (ne)ztratit v rybím těle Deskohráčův stolek speciál – Harry Potter: Boj o Bradavice Závěrečná slavnost – modní policie Záblesky z Letňáku 21: Střelci a odrážeči Záblesky z Letňáku 21: Zachraň se, kdo nemůžeš Žlutý koutek Petromily – Červen Elfové a šmelfové Deskohráčův stolek: Draftosaurus V čem trénují žlutí? Kouzelné HOG Velikonoce Žlutý koutek Petromily – DUBEN Vzpomínáme na Velikonoce Švihnout a mávnout Deskohráčův stolek: Arboretum Dubnová usměvavá výzva Rok ve fialové Zápisky Tlustého Mnicha Velikonoční vybarvování Famfrpálová profiliga bude. Ale… Nejlepší jezevčí „kolejňáky“ Žlutý koutek Petromily – Březen Helen Miltonová: Oddělala jsem dvě šéfredaktorky! Vyhlášení soutěže ke Dni Mazlíčků Závěrečný kolejní večírek Žluté duše ve fialovém hábitu – Marylin Cuthbert Žlutý koutek Petromily – únor Zimní nováčkovská záchranná mise SELINA GARCIA: Budu tu strašit tak dlouho, dokud nezískáme Famfrpálový pohár!  Soutěž ke Dni mazlíčků! Vzpomínáme na Letňáček…. Tři soudky radí 9 THEODOR MUDD – Co dává v noci pod postel svým svěřencům? Nováčkovská tipovačka aneb co si představuji pod…. TST – 8. úkol Halloweenský večírek TST – 7. úkol TST – 6. úkol Halloweenská výprava za bezhlavým jezdcem TST – 5. úkol TST – 4. úkol TST – 3. úkol TST – 2.úkol TST – 1. úkol Netradiční rozhovor s profesory TNT je zpět a přináší sebou Bratříčka Není jezevec jako jezevec Korunami stromů a ještě dál aneb nováčkovská výprava do lesa je za námi Chvilka s jezevčími nováčky Cesta žlutých jednorožců Stezka prdících obrů Letní seminář počtvrté: Písmena, číslice, čáry a máry Letní seminář potřetí: Kouknu a vidím Letní seminář podruhé: Obětujte mi kus… Letní seminář poprvé: Hopity hop Jak jsem poprvé zakotvila na ošetřovně Večírek na závěr roku

Významné události Hogwarts

Turnaj: Všechny tři šampiónky již odevzdaly první úkol!

Na turnajovém fóru se včera (9.3. ráno) objevila zpráva od organizátorů, konkrétně od profesorky T. A. Black z HOL, že všechny tři šampiónky již odevzdaly svou odpověď na první úkol. (Ten přitom obdržely toto pondělí 7.3. a měly na něj limit 10 dnů – ovšem rychlost řešení také rozhoduje.) Profesorka konstatuje, že jsou opravdu RYCHLÉ a že další dva úkoly bude nutné udělat „více ďábelské“.

Professor Tarma Amelia Black » stř bře 09, 2011 2:43 am
„All three champions have sent in their answers to the First Task.
They are FAST!
We REALLY need to make the next two Tasks more EVIL.“
Kupodivu na tuto zásadní informaci se na fóru objevila pouze jediná reakce, a to od Tary Aurelium, asistentky šampiónky HOL, která se ptá, kdy budou nějaké výsledky.
Na to píše prof. Black: Jde o to, že jsme udělali první úkol trochu jinak, než jsme původně plánovali, pokusili jsme se zadání udělat trochu těžší, než jsme původně plánovali, proto také budeme muset trochu upravit způsob hodnocení a bodování. Ale aktuální úkol bude zveřejněn brzo, odpovědi šampiónek potom za pár dnů, takže si lidi budou moci vyzkoušet, jak by úkol, který řešila jejich šampiónka, zvládli oni sami.
„It’s just that we made the first task a little different than originally posted, attempting to make it more evil than the original idea, and so the points thing had to be revised sort of. But the actual Task will be posted soon, with the answers posted in a few days, so folks can have a chance to do what their Champions did!“
Sice jsme se už dověděli, že na turnajové fórum se z naší školy zaregistrovalo více lidí než z HOL a Bradavičarky, přesto mi připadá, že pořádný zájem zatím moc vidět není. Možná také proto, že ani na fóru se o turnaji samotném zatím moc informací neobjevilo, i když rozhodně zajímavé věci se tam zjistit dají třeba o jednotlivých školách a o tom, co mají společného a jak se liší. Budeme se snažit nějak to shrnout v dalších článcích, zde se zaměřím pouze na to,co se mi dosud podařilo vyšťárat o ostatních dvou šampiónkách:
Jenny Lupin z britské školy HOL prozradila, že je jí 22 let, pochází z USA, ale momentálně je v Tokiu na studijním pobytu – studuje totiž na univerzitě japonštinu a mikrobiologii. Mezi její zájmy patří Harry Potter, čtení, baseball a softball, famfrpál, japonská hudba (Jin Akanishi) a Japonsko, počítače, The Sims a spousta dalších věcí… To vypadá na náramně těžkou soupeřku. Jo, a je na HOL studentkou Nebelvíru a ve famfrpálu hraje na postu chytačky.
Naproti tomu Helena Glaedr ze slovinské Bradavičarky je „v reálu“ teprve dvanáctiletá! Převálcují ji obě o tolik starší a zkušenější šampiónky, anebo je výjimečná podobně jako kdysi čtrnáctiletý Harry Potter?
Také Helena je Nebelvírčanka; ačkoli je teprve v prvním ročníku, stihla se už stát famfrpálovou kapitánkou! Jinak jsem se o ní mohli dovědět, že ráda čte anebo něco dělá na počítači, hraje na piáno a skládá vlastní písničky. Zpívá prý nejčastěji ve sprše:)Taky ráda kreslí, i když prý ne moc dobře (ach ta skromnost). Ke zmíněnému klavíru se ještě váže motto, které uvádí jako svůj podpis: „Láska je jako hra na piáno. Nejdřív se musíš naučit pravidla, ale pak je musíš opustit a hrát podle svého srdce.“
Snažila jsem se zjistit něco o asistentech, ale žádné podrobnosti jsem nenašla, prakticky jen jména: na turnajovém fóru jsou registrováni za HOL Tara Aurelium, Justine Provençal (Canada), Allison Jameson (Illinois, USA). Za Bradavičarku pak Michael Thompson a Blair M. Anderson, náhradník se zřejmě dosud ani nezaregistroval (jako ani naše Dors)
Nicméně budu pátrat dále a pokusím se také uskutečnit rozhovory s oběma konkurenčními šampiónkami… jsem na ně tak zvědavá! Vy snad ne?
Těšit se můžete také na odpovědi a komentáře od slečny Seleny Enail Smithové, jediné členky organizačního týmu turnaje, která zastupuje naši školu!
Sophia Glis Glisová

9 komentáře

 1. Nicholas 10. 3. 2011 18:35

  výborný článek, děkuji za něj! :))

 2. NaSaŠí Jackson 10. 3. 2011 19:36

  uuu… je to zajímavé :-) to jsem o nich vůbec nevěděla :-))

 3. Paul 10. 3. 2011 19:37

  Moc pěkné – jsem rád, když mi to někdo vysvětlí, když angličtinu moc neumím a celý ten kemp, kde se můžeme setkat s cizinci, mi přijde pořádně chaotický.

 4. Sophia Glis Glisová 10. 3. 2011 19:58

  No upřímně řečeno, to turnajové fórum nějak moc nežije…je teda fakt, že já jsem tam zatím taky nic nenapsala, ale číst docela stíhám a i když moje angličtina je vážně nic moc, skoro všemu rozumím až překvapivě snadno:)Však právě ty, Paule, jsi tam rozproudil dobrou diskusi o rozdílech mezi školami…

 5. Anonymous 10. 3. 2011 20:44

  Ano, mne to tam take pripada chaoticke… Mockrat dekuji za clanek a tesim se na dalsi podobne! Kdyby se podarilo sehnat ony rozhovory, bylo by to super =)

  B.O.

 6. Paul 10. 3. 2011 20:58

  Sophi, to já vím, ale já bych spíš ocenil nějaký chat, kde by byl nějaký osobní kontakt, takhle je to celé v takové obecné rovině a nevyznám se v tom. Když jsem založil to diskuzní fórum, myslel jsem si, že si popovídám, ale já (bohužel) nemám čas přečíst si 50 příspěvků plus ještě si dohledávat výrazy ve slovníku..

 7. Anseiola 11. 3. 2011 10:58

  A nebo by mohly být ďábelštější. :)
  (Nebojte, sama se nechám na takovýhle slovech v překladu nachytat až přespříliš snadno. :D)

 8. Anonymous 11. 3. 2011 18:52

  Jen tak mimo i když i trochu k tomu. Té slečny z HOL by se mohl někdo zeptat, jak to teď po zemětřesení vypadá v Tokiu.
  Jinak pěkný článek.
  Ali

 9. Anonymous 12. 3. 2011 23:00

  Zajímavý článek
  Susy

Napište k tomuto příspěvku komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

*