Trimeles / Co se kde šustne / Zpovídáme nováčky - Nemesis Snow Whiteová
Zápisník jednoho dinosaura – Rozmrazená, ale plešatá Rekapitulace Celoletní úkoly Prokletí termínové neděle Hog v kocke – 14. část – Zpátky do lavic! Ohlédnutí za TNT Rekapitulace Nisqa TNT: Úkol třetí Olivia Wines: „O Mrzimor se nebojím, my si poradíme.“ Směnárna na planetě Meeraha TNT: Úkol druhý TNT: Úkol první Rekapitulace Umubumbe Tradiční nováčkovský turnaj je zpět! Planeta Nisqa Rekapitulace Gezegen Prázdninové pohodové poslouchání: Potterovský podcast Emoji na Hradě V. Rekapitulace Domicilium Planeta Umubumbe Planeta Gezegen Jak probíhalo slavnostní ukončení školního roku u jezevců? Domovská planeta Domicilium Vesmírná odysea – mise začíná Vesmírná odysea Hog v kocke – 13. část – Souboják vol. 2 Harry Potter storkát jinak aneb jak očaroval mudlovskou literaturu Potter opustil ministerstvo, je teď ragbista Hog v kocke – 13. část – Souboják Souboj se stylem Famfrpálové perličky Jak se v Mrzimoru nosí NiT? Hogwarts Legacy Stále vzpomínám na Albínku Rozhovor s Ivy Emersonovou: „Mrzimor je moje srdeční záležitost.“ Rozporuplné pocity aneb jak se těšíme na nový HP seriál Remake, o který nikdo nestál – co se ví o novém seriálu Harry Potter Hog v kocke – 12. část – Umíme se sobě zasmát Tom Felton: Beyond the Wand Jarní dekorace DIY – 3. díl Deskohráčův stolek: Takenoko a rozšíření Panďátka Mrzimor napříč jazyky Jaké je býti nejbohatší v Mrzimoru? Žluté duše ve fialovém hábitu – Oresta McCollin Vianueva Hog v kocke – 11. část – Hradní novinky 13 otázek nejen pro shopaholiky Deskohráčův stolek: Architekti Západního království Novoroční vybarvování – vyhlášení Zimní dekorace DIY – 2. díl Famfrpálová sezóna zima 2023 Novoroční vybarvování Novoroční přání 2023 13 vánočních otázek pro Grinche i Kdovíky 2/2 Jezevci přejí Veselé Vánoce Jak se v Mrzimoru nosí Vánoce? 13 vánočních otázek pro Grinche i Kdovíky 1/2 Zase (ne) zkouškujeme! Jak se v Mrzimoru nosí žlutá? Vánoční dekorace DIY – 1.díl Copak by jen kluběnky nosily? Jak se v Mrzimoru nosí Halloween? Halloween zaneprázdněné čarodějnice Famfrpálové tréninky v plném proudu 13 otázek pro seriálové fanatiky Magie kaštanů Zhodnocení Mrziaukce Zima 2022 Hog v kocke – 10. část – Tahali jste? Žluté duše ve fialovém hábitu – Tadäus Trottertickler 13 otázek pro filmové fajnšmekry Kytice- vyhodnocení a shrnutí Co se to kolem, ve světě mudlů, děje? Emoji na Hradě IV. Kytice- úkol osmý 13 otázek pro (ne)knihomoly Emoji na hradě III. Kytice- úkol sedmý Pohádka od Soptíka: O děsivém drakovi Emoji na hradě II. Kytice- úkol šestý Celohradní dražba 2022 Emoji na hradě Kytice- úkol pátý Tery Poe, Ben Gobha: „Trénink je společenská událost.“ Kytice- úkol čtvrtý Hog v kocke – 9. část – Ještěže jsou prázdniny Kytice- úkol třetí Jak si stojí jezevci na poli hradní novinařiny? Kytice- úkol druhý Hog v kocke – 8. část – Máme rádi famfrpál Jezevci a soutěže Kytice- úkol první Udílení novinářských cen – Šťastný galeon a Sázky Kytice – prázdninové soutěžení Hog v kocke – 7. část – Žlutý humor S jezevci o patronaci Susanino překladové okénko, díl 1. Cassiopea Zmklká: „Sklenici mám vždy napůl plnou!“ Deskohráčův stolek: Tajuplné Říše Cassiopea Zmlklá a návrhařina Lososi na hradě Jak se (ne)ztratit v rybím těle

Co se kde šustne, Nováčci, Rozhovory

Zpovídáme nováčky – Nemesis Snow Whiteová


Po hradě už se nám nějaký ten čas potulují lososoví. Někteří jsou z nich nadšení více, někteří méně. Já jsem se rozhodla, že se aspoň některým podíváme více na zoubky a přináším Vám sérii článků, kde si budeme představovat jednotlivé nováčky naší školy.
Dnes je na řadě Nemesis Snow Whiteová.

Jako třetí mi do hrsti padla novačka Nemesis. Tuto dlouhovlasou černovlásku s obřím lízátkem v ruce jsem potkala na chodbě do Velké síně. A nenapadlo mě nic jiného, než ji položit hned pár, vám již známých, otázek.
Tak jdeme na to :)Moje záludné otázečky si můžete připomenou tady :

1) Jak jsi se o naší škole dozvěděla?
2) Z jaké rodiny pocházíš? A můžeš nám prozradit něco málo o své rodinné historii?
3) Jak se ti zatím na škole líbí? Co jsi už všechno objevila?
4) Do jaké koleje bys chtěla?
5) A do jaké by tě naopak nedostali ani párem volů?
6) Jak se těšíš na rozřazovací slavnost?
7) A jak se těšíš na následující, tvůj první, školní rok u nás?
8) Nějaké moudro na konec?


A odpovědi naší nové Nemesis jdou zde :
1) S rodiči jsme se byli podívat po místě pro naše letní sídlo a málem jsme do školy narazili. Je to neopatrnost postavit doprostřed obrovského pozemku hrad a nikde tam ani nedat šipku „Pozor na nos“.
2) Pocházím ze šlechtické a bohaté rodiny. Proč jinak bychom se byli podívat po letním sídle, že?
3) Škola je hezká, i když na některých chodbách je extrémní kosa. Brnění by taky potřebovalo promazat a to už ani nemluvím o schodech, které v nepravou chvíli zavržou – například, když už stojíte notný kus nad nimi. Objevila jsem… no asi naprosto všechno, protože můj orientační nesmysl je rozsáhlý, takže se dovedu ztratit a přitom objevit Ameriku. Dotáhla jsem to na kuchyň, letovou plochu, apatyku… akorát tu kolejní místnost ne a ne najít.
4) Tato otázka mě poměrně rozčiluje. Člověk má svobodu volby, že? Jak mám vědět, co bude zítra, natož se rozhodnout, co se se mnou potáhne celý život?
5) Viz předchozí.
6) Jsem na ní zvědavá, přeci jen je to něco, co ovlivní můj život na dlouhou dobu. A ráda si poslechnu jak skřehotá Moudrý klobouk.
7) Tak samozřejmě… že se děsím. Jak jinak, je to můj první rok, hromada nových lidí, hromada profesorů, hromada nových předmětů, momentálně ani nemám peníze, začínám panikařit, v noci mám noční můry o tom, jak mě úkoly zaživa požírají…. Maminkoooooo!!!
8) Zrušme sáčky! Svobodu gumovým medvídkům!


Tak to jsem tedy zvědavá, kam Moudrý klobouk Nemesis zařadí a jestli se s jeho volbou spokojí :)


pro ŽT Samantha

Napište k tomuto příspěvku komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*