Trimeles / Co se kde šustne / Zpovídáme nováčky - Nemesis Snow Whiteová
Emoji na hradě II. Kytice- úkol šestý Celohradní dražba 2022 Emoji na hradě Kytice- úkol pátý Tery Poe, Ben Gobha: „Trénink je společenská událost.“ Kytice- úkol čtvrtý Hog v kocke – 9. část – Ještěže jsou prázdniny Kytice- úkol třetí Jak si stojí jezevci na poli hradní novinařiny? Kytice- úkol druhý Hog v kocke – 8. část – Máme rádi famfrpál Jezevci a soutěže Kytice- úkol první Udílení novinářských cen – Šťastný galeon a Sázky Kytice – prázdninové soutěžení Hog v kocke – 7. část – Žlutý humor S jezevci o patronaci Susanino překladové okénko, díl 1. Cassiopea Zmklká: „Sklenici mám vždy napůl plnou!“ Deskohráčův stolek: Tajuplné Říše Cassiopea Zmlklá a návrhařina Lososi na hradě Jak se (ne)ztratit v rybím těle Deskohráčův stolek speciál – Harry Potter: Boj o Bradavice Závěrečná slavnost – modní policie Záblesky z Letňáku 21: Střelci a odrážeči Záblesky z Letňáku 21: Zachraň se, kdo nemůžeš Žlutý koutek Petromily – Červen Elfové a šmelfové Deskohráčův stolek: Draftosaurus V čem trénují žlutí? Kouzelné HOG Velikonoce Žlutý koutek Petromily – DUBEN Vzpomínáme na Velikonoce Švihnout a mávnout Deskohráčův stolek: Arboretum Dubnová usměvavá výzva Rok ve fialové Zápisky Tlustého Mnicha Velikonoční vybarvování Famfrpálová profiliga bude. Ale… Nejlepší jezevčí „kolejňáky“ Žlutý koutek Petromily – Březen Helen Miltonová: Oddělala jsem dvě šéfredaktorky! Vyhlášení soutěže ke Dni Mazlíčků Závěrečný kolejní večírek Žluté duše ve fialovém hábitu – Marylin Cuthbert Žlutý koutek Petromily – únor Zimní nováčkovská záchranná mise SELINA GARCIA: Budu tu strašit tak dlouho, dokud nezískáme Famfrpálový pohár!  Soutěž ke Dni mazlíčků! Vzpomínáme na Letňáček…. Tři soudky radí 9 THEODOR MUDD – Co dává v noci pod postel svým svěřencům? Nováčkovská tipovačka aneb co si představuji pod…. TST – 8. úkol Halloweenský večírek TST – 7. úkol TST – 6. úkol Halloweenská výprava za bezhlavým jezdcem TST – 5. úkol TST – 4. úkol TST – 3. úkol TST – 2.úkol TST – 1. úkol Netradiční rozhovor s profesory TNT je zpět a přináší sebou Bratříčka Není jezevec jako jezevec Korunami stromů a ještě dál aneb nováčkovská výprava do lesa je za námi Chvilka s jezevčími nováčky Cesta žlutých jednorožců Stezka prdících obrů Letní seminář počtvrté: Písmena, číslice, čáry a máry Letní seminář potřetí: Kouknu a vidím Letní seminář podruhé: Obětujte mi kus… Letní seminář poprvé: Hopity hop Jak jsem poprvé zakotvila na ošetřovně Večírek na závěr roku S kapesníčkem v ruce aneb budete nám chybět… Má první kolejní výprava aneb jak se pojídají škrny Tučňákoland Básnička věnována Mrzimorské koleji k Mezinárodnímu dni skřítků Rozhovor se studentkami B4 – 2.díl Holky, držíme vám palce! Rozhovor se studentkami bojujícími v B4 Do západu slunce na křídlech Gryfů Mrazivá výprava ze teplem Připomeňte si s námi Albu Jacquelin Velikonoční pondělí na hradě Mrzimorští nováčci a famfrpál Patricia, Klotylda, Susan a Cassiopea : Čtyři mrzimorské bojovnice Filmový večírek Mrzimorský rituál pro nováčky Tři soudky radí 8 Bomba na hradě! Přišla osobnost, kterou nikdo nečekal!! Představujeme nováčky Nástrahy soubojového klubu Na tom není nic vtipného! V. Závěrečný večírek šíleného roku

Co se kde šustne, Nováčci, Rozhovory

Zpovídáme nováčky – Nemesis Snow Whiteová


Po hradě už se nám nějaký ten čas potulují lososoví. Někteří jsou z nich nadšení více, někteří méně. Já jsem se rozhodla, že se aspoň některým podíváme více na zoubky a přináším Vám sérii článků, kde si budeme představovat jednotlivé nováčky naší školy.
Dnes je na řadě Nemesis Snow Whiteová.

Jako třetí mi do hrsti padla novačka Nemesis. Tuto dlouhovlasou černovlásku s obřím lízátkem v ruce jsem potkala na chodbě do Velké síně. A nenapadlo mě nic jiného, než ji položit hned pár, vám již známých, otázek.
Tak jdeme na to :)Moje záludné otázečky si můžete připomenou tady :

1) Jak jsi se o naší škole dozvěděla?
2) Z jaké rodiny pocházíš? A můžeš nám prozradit něco málo o své rodinné historii?
3) Jak se ti zatím na škole líbí? Co jsi už všechno objevila?
4) Do jaké koleje bys chtěla?
5) A do jaké by tě naopak nedostali ani párem volů?
6) Jak se těšíš na rozřazovací slavnost?
7) A jak se těšíš na následující, tvůj první, školní rok u nás?
8) Nějaké moudro na konec?


A odpovědi naší nové Nemesis jdou zde :
1) S rodiči jsme se byli podívat po místě pro naše letní sídlo a málem jsme do školy narazili. Je to neopatrnost postavit doprostřed obrovského pozemku hrad a nikde tam ani nedat šipku „Pozor na nos“.
2) Pocházím ze šlechtické a bohaté rodiny. Proč jinak bychom se byli podívat po letním sídle, že?
3) Škola je hezká, i když na některých chodbách je extrémní kosa. Brnění by taky potřebovalo promazat a to už ani nemluvím o schodech, které v nepravou chvíli zavržou – například, když už stojíte notný kus nad nimi. Objevila jsem… no asi naprosto všechno, protože můj orientační nesmysl je rozsáhlý, takže se dovedu ztratit a přitom objevit Ameriku. Dotáhla jsem to na kuchyň, letovou plochu, apatyku… akorát tu kolejní místnost ne a ne najít.
4) Tato otázka mě poměrně rozčiluje. Člověk má svobodu volby, že? Jak mám vědět, co bude zítra, natož se rozhodnout, co se se mnou potáhne celý život?
5) Viz předchozí.
6) Jsem na ní zvědavá, přeci jen je to něco, co ovlivní můj život na dlouhou dobu. A ráda si poslechnu jak skřehotá Moudrý klobouk.
7) Tak samozřejmě… že se děsím. Jak jinak, je to můj první rok, hromada nových lidí, hromada profesorů, hromada nových předmětů, momentálně ani nemám peníze, začínám panikařit, v noci mám noční můry o tom, jak mě úkoly zaživa požírají…. Maminkoooooo!!!
8) Zrušme sáčky! Svobodu gumovým medvídkům!


Tak to jsem tedy zvědavá, kam Moudrý klobouk Nemesis zařadí a jestli se s jeho volbou spokojí :)


pro ŽT Samantha

Napište k tomuto příspěvku komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

*