Trimeles / Co se kde šustne / Volný čas jezevců aneb Flákáme se?
Zápisník jednoho dinosaura VIII – Dinosaurus v profilize Jak to dopadlo s Březnovou knižní šifrou 2026 Kouzelníci v mudlovských profesích: Mudlovské nakladatelství Ema Jane Michaels: „Neutrácet – to je asi ta nejlepší rada.“ Kouzelníci v mudlovských profesích: Strašnická Shrnutí školního roku Zima 2026 Kváskohraní 1. díl Březnová knižní šifra Žlutého Trimela 2026 Vtipem ku zdraví Kdo, s kým, co dělali… Valentýnský speciál – Výsledky Valerie Torres: „Bojím se asi úplně všeho, i když to nedávám znát.“ S rampouchem u nosu Kdo, s kým, co dělali… Valentýnský speciál Trimeles na cestách – Španělsko, Andalusie – co lze stihnout za 4 dny Jezevčí desatero líného přežití (nejen) nováčka Když jezevci v zimě nespí Manipuluju, manilujuleš, manipuluje… Aneb o neetických komunikačních technikách Silvestrovské odznáčkové zápolení Vánoce v jezevčí noře Kouzelný vánoční (ne)článek Co pod stromeček po kouzelnicku? Jak jsem (ne)dostala školní trest Mrzimorský vánoční playlist 2025 Jak vyzrát na Vánoce aneb Stres pod stromeček nezabalíš Deskohráčův stolek: Co pod stromeček po česku Podzimní výprava do lesa Deskohráčův stolek: Černý pátek na Planetě her Trimeles na cestách – Edinburgh: Po stopách Harryho Pottera 2. část Trimeles na cestách – Edinburgh: Po stopách Harryho Pottera 1. část Trimeles na cestách: 221B Baker street, London Pohyb? Co takhle běh? A dokonce závod Magické podniky II.: Magic Rooms Hoř, ohénku, plápolej! – Soudný den se blíží Hoř, ohénku, plápolej! – kolo poslední Hoř, ohénku, plápolej! – 8. kolo Hoř, ohénku, plápolej! – 7. kolo Hoř, ohénku, plápolej! – 6. kolo Rozhovor se Snaživcem a Vicesnaživcem roku Léto 2025: „Kalli a strhnout? Ta mě ještě dovyhecovala a bila mě, aby mě popohnala.“ Hoř, ohénku, plápolej! – 5. kolo Hoř, ohénku, plápolej! – 4. kolo Hoř, ohénku, plápolej! – Hurá na tržiště! Hoř, ohénku, plápolej! – 3. kolo Mrzimor hledá Talent – 2. a 3. kolo Hoř, ohénku, plápolej! – 2. kolo Hoř, ohénku, plápolej! – 1. kolo a seznam účastníků Výprava za posly jara – 2. část Hoř, ohénku, plápolej! – Registrace a pravidla Mrzimorský Poklad Miloval bys mě, kdybych byla hydrant? Výprava za posly jara – 1. část Počátky: Moje první fandění Trimeles na cestách – Řím Všechno může být písnička Jak to dopadlo s Březnovou knižní šifrou 2025 Trimeles na cestách – Do Rakouska nejen na lyže Mrzimor hledá talent – 1. kolo Vajcolov začíná Březnový deskoherní sraz Mrzimorský slavnostní večírek Love Office – Konec a zvonec Počátky: Žlutá je barva naše Packa za packou aneb Z domácího chlívku Zápisník jednoho dinosaura VII. – Dinosaurus a KOZA Březnová knižní šifra Žlutého Trimela 2025 Love Office – 2. kolo Kecy z nory znovu na scéně! Love Office – 1. kolo Valentýn? NE! Raději knihu! Co si pustit na (Ne)Valentýna? Jak odrbat Valentýna aneb Ušetři a nenaštvi svou drahou polovičku s Trimelem Love Office – Zachraň láskou zkroušené Sametová láska DIY – 10. díl Náborová propagační kampaň aneb kdyby byly náborové kampaně upřímné Petronela Uječená: „Druhé místo můžu přijmout se vztyčenou hlavou a nebudu o nic míň Petronela, stejně jako bych nebyla o nic víc Petronela, kdybych Snaživce roku vyhrála.“ Knižní klub u Trimela – Dobrá znamení Deskohráčův stolek: Kaskádie Perníčkový sraz U Přemotivovaného Poličkáře O sežraných perníčcích a kolektivní obřadní písni Adventní pohádkování IV. – Typískovy první Vánoce Televizní Vánoce V. – Vánoční seriály Televizní Vánoce IV. – Vánoční filmy z jiných zemí Vánoce: Stále svátek, nebo obchodní příležitost? Televizní Vánoce III. – Vánoční americké filmy Vánoční tvoření DIY – 9. díl Televizní Vánoce II. – Vánoční české filmy Adventní pohádkování III. – Starouš Tobias a jeho nečekané Vánoce Vánoční playlist aneb průlet vánočním hradem Televizní Vánoce I. – Vánoční animáky Adventní pohádkování II. – Zázraky nejen o Vánocích Vánoční věnce Vše, co jste kdy chtěli vědět o omalovánkách I. Adventní pohádkování I – Kouzelný vánoční zvoneček Adventní pohádkování – vše o soutěži Trimeles na cestách – magická Šumava Cesta za pokladem Kam i králové chodí sami aneb 19. listopad jako MDT Emoji na Hradě VII. Cesta za jiskrou Ohnivce Hog v kocke 20 a 2/2 – Neviditelný speciál

Co se kde šustne, O naší koleji, Rozhovory

Volný čas jezevců aneb Flákáme se?

Venku je krásně, studentíci podnikají výlety do Prasinek a výuka nás bude trápit už jen tak měsíc. Co ale dělají naši jezevci? Jistě, každý má nějaký ten předmět a povinnosti, ale co pak? Co dělají ve volném čase? Plkají s Uršulou o nejnovějších drbech? Pročítají Žlutého Trimela řádek po řádku? Nebo se natáhli na deku v parku? Moc otázek! A mně to nedalo! Tak jsem si jich pár odchytila na chodbách a zeptala se jich.

 

Úkoly a semináře hotové, žádná další výuka nezačíná, na jaké místo se uberete, abyste tam trávili volný čas? -Tess se usměje na skupinku dívek a vytáhne zápisník-

„… no, to dřív jak v termínovou neděli stejně neznám =D. Ale pokud by se to čirou náhodou někdy opravdu stalo, asi bych se vydala buď do jámy přemlouvat Ďábla, anebo do VS. Moc se tam sice do konverzace nezapojuju, ale baví mě pozorovat ten cvrkot tam,“ ozve se Emily Moonová.

Zapojila se i Janice Susan: „Musím přiznat, že takový okamžik jsem ještě asi nezažila :-). Ale myslím, že v ten okamžik bych šla do Velké síně, nebo do Prasinek (do Ďáblovy jámy).“

„Bohužel, poslední dobrou se tu moc nevyskytuji, ale když tu už jsem ráda zamířím na hřiště, ke třem nebo nekouknu do VS popřípadě do kolejky,“ posteskla si Eivli SSelene.

K debatě přispěchala Amanda Wright a vyhrkla:“ Většinou se uberu na letovku, kde si vyzkouším své nervy nebo se poprat s nějakou soutěží. Když máme vypsaný trénink, tak mé kroky směřují právě tam, famfrpál mě totiž docela chytl.“

 

-pečlivě si zaznamená odpovědi, odkašle si a pokračuje s další otázkou- S kým svůj volný čas nejraději trávíte?

„S partnerem, rodinou a přáteli,“ odpověděla pohotově Janice.

„Nejradši asi se žluťáky, ale kdybych měla jmenovat, ráda si pokecám s mojí patronkou Eiv nebo si udělám piknik s Austinem,“ přidává se Mandy.

Emily chvíli přemýšlí a prohlásí: „Nejraději svůj volný čas trávím se svým plyšákem, vždycky mě vyslechne a neodmlouvá =D. Ale ne, volný čas trávím nejraději ve společnosti třeba někde ve VS, úplně nezáleží na tom, kdo konkrétně tam je, hlavně, aby se něco dělo.“

„Tak na hřišti se často střetávám s Chrisem, Ang, Heky, Theres. Ve VS se nejraději posadím vedle slečny Jostein, je to takovej můj masožravej vzor,“ zakončí Eivli.

 

To máme ale jmen, dobrá, díky… ehm… -dopíše pár poznámek a pálí další otázku- Jaká činnost je pro vyplnění vašeho volného času nejlepší?

Chvíli je ticho a pak ho prolomí Eiv: „no ted tu fakt moc nejsem ale ráda se odreaguji u soutěží a na hřišti :-)

„Občas vyplním volný čas nějakou soutěží, ale přiznám se, že letos mi to s nimi moc nejde. Spíš se tedy tak různě potuluju po hradě, koukám, co je kde nového, co přibylo na Příčné a tak. Zkrátka nic extra produktivního =D,“ zasměje se Emily.

„Myslím, že než na dané činnosti, záleží na společnosti:-). Ale pokud odhlédnu od lidí okolo mne a zamyslím se nad tím co nejraději dělám, když jsem sama, tak je to rozhodně čtení,“ usměje se Janice.

„Asi ty soutěže, dá se tam získat spousta bodu :)“ zalesknou se oči Mandy.

 

Soutěže, říkáte? To není špatné… -zaculí se, něco čmrkne do zápisníku- a poslední otázka, kdyby jste si měly vybrat mezi deseti galeony a hodinou volného času navíc, co byste v tom volném čase dělaly? -zasměje se-

Emily se rozhlédne a raději zdrhne, načež se Janice vytasí s odpovědí: „Ráda bych ten čas strávila s pro mě nejbližšími:-)“

„Tak kdybych si vybrala tu hodinu, tak bych si trochu odpočinula, a pokud bych si vybrala galeony tak bych šla nakupovat :-D jako správná ženská,“ zasměje se Eivli.

„Jejda. Momentálně bych ten čas věnovala sedmiboji, protože bych chtěla oba úkoly zkusit,“ zakončí Mandy.

Tak vám mockrát děkuji za odpovědi slečny, tak si utíkejte alespoň chvíli hodit leháro! A jak trávíte svůj volný čas vy? Nebojte se a podělte se s námi o to v komentářích! :)

13082100_1270988029597187_912052122_n3

S pozdravem Tess

8 komentáře

  1. Nicholas 30. 4. 2016 19:00

    jé, ten jezevec je parádní!

  2. Chris Jericho 1. 5. 2016 08:49

    Moc pěkný článek :D

  3. Austin Laip 1. 5. 2016 13:56

    Jak každý jistě ví a vidí, tak skoro všechen svůj volný čas trávím u Tří. =D Jinak super článek a super jezevec. =D

  4. Tess 1. 5. 2016 13:57

    Děkují ;))

  5. Andrew 1. 5. 2016 21:42

    No jo! Ten jezevec je celej Austík :oD

  6. Emily 2. 5. 2016 13:15

    Jé, Tess, já jsem ti asi odignorovala tu poslední otázku, že? =D

  7. Tess 2. 5. 2016 14:42

    Em, jo :D ale poradila jsem si :D

  8. Austin Laip 4. 5. 2016 20:56

    Pravda, pAndy =D

Napište k tomuto příspěvku komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*