Trimeles / Nováčci / Nováčkovská soutěž Žlutého Trimela – 3. kolo!
Zápisník jednoho dinosaura – Rozmrazená, ale plešatá Rekapitulace Celoletní úkoly Prokletí termínové neděle Hog v kocke – 14. část – Zpátky do lavic! Ohlédnutí za TNT Rekapitulace Nisqa TNT: Úkol třetí Olivia Wines: „O Mrzimor se nebojím, my si poradíme.“ Směnárna na planetě Meeraha TNT: Úkol druhý TNT: Úkol první Rekapitulace Umubumbe Tradiční nováčkovský turnaj je zpět! Planeta Nisqa Rekapitulace Gezegen Prázdninové pohodové poslouchání: Potterovský podcast Emoji na Hradě V. Rekapitulace Domicilium Planeta Umubumbe Planeta Gezegen Jak probíhalo slavnostní ukončení školního roku u jezevců? Domovská planeta Domicilium Vesmírná odysea – mise začíná Vesmírná odysea Hog v kocke – 13. část – Souboják vol. 2 Harry Potter storkát jinak aneb jak očaroval mudlovskou literaturu Potter opustil ministerstvo, je teď ragbista Hog v kocke – 13. část – Souboják Souboj se stylem Famfrpálové perličky Jak se v Mrzimoru nosí NiT? Hogwarts Legacy Stále vzpomínám na Albínku Rozhovor s Ivy Emersonovou: „Mrzimor je moje srdeční záležitost.“ Rozporuplné pocity aneb jak se těšíme na nový HP seriál Remake, o který nikdo nestál – co se ví o novém seriálu Harry Potter Hog v kocke – 12. část – Umíme se sobě zasmát Tom Felton: Beyond the Wand Jarní dekorace DIY – 3. díl Deskohráčův stolek: Takenoko a rozšíření Panďátka Mrzimor napříč jazyky Jaké je býti nejbohatší v Mrzimoru? Žluté duše ve fialovém hábitu – Oresta McCollin Vianueva Hog v kocke – 11. část – Hradní novinky 13 otázek nejen pro shopaholiky Deskohráčův stolek: Architekti Západního království Novoroční vybarvování – vyhlášení Zimní dekorace DIY – 2. díl Famfrpálová sezóna zima 2023 Novoroční vybarvování Novoroční přání 2023 13 vánočních otázek pro Grinche i Kdovíky 2/2 Jezevci přejí Veselé Vánoce Jak se v Mrzimoru nosí Vánoce? 13 vánočních otázek pro Grinche i Kdovíky 1/2 Zase (ne) zkouškujeme! Jak se v Mrzimoru nosí žlutá? Vánoční dekorace DIY – 1.díl Copak by jen kluběnky nosily? Jak se v Mrzimoru nosí Halloween? Halloween zaneprázdněné čarodějnice Famfrpálové tréninky v plném proudu 13 otázek pro seriálové fanatiky Magie kaštanů Zhodnocení Mrziaukce Zima 2022 Hog v kocke – 10. část – Tahali jste? Žluté duše ve fialovém hábitu – Tadäus Trottertickler 13 otázek pro filmové fajnšmekry Kytice- vyhodnocení a shrnutí Co se to kolem, ve světě mudlů, děje? Emoji na Hradě IV. Kytice- úkol osmý 13 otázek pro (ne)knihomoly Emoji na hradě III. Kytice- úkol sedmý Pohádka od Soptíka: O děsivém drakovi Emoji na hradě II. Kytice- úkol šestý Celohradní dražba 2022 Emoji na hradě Kytice- úkol pátý Tery Poe, Ben Gobha: „Trénink je společenská událost.“ Kytice- úkol čtvrtý Hog v kocke – 9. část – Ještěže jsou prázdniny Kytice- úkol třetí Jak si stojí jezevci na poli hradní novinařiny? Kytice- úkol druhý Hog v kocke – 8. část – Máme rádi famfrpál Jezevci a soutěže Kytice- úkol první Udílení novinářských cen – Šťastný galeon a Sázky Kytice – prázdninové soutěžení Hog v kocke – 7. část – Žlutý humor S jezevci o patronaci Susanino překladové okénko, díl 1. Cassiopea Zmklká: „Sklenici mám vždy napůl plnou!“ Deskohráčův stolek: Tajuplné Říše Cassiopea Zmlklá a návrhařina Lososi na hradě Jak se (ne)ztratit v rybím těle

Nováčci, Soutěže

Nováčkovská soutěž Žlutého Trimela – 3. kolo!

Milí nováčci,
blížíme se do finále, je tu třetí, a tedy závěrečné kolo soutěže určené právě vám. Připravila si ho pro vás Ashaii Naomi Naiad, studentka 3. ročníku Mrzimoru.

Tentokrát se vydáte do prostor našeho hradu, budete hledat a pečlivě pátrat. Toto kolo by vám mělo nejen vynést nějaké body a přiblížit vás nové školní uniformě, mohlo by vám také pomoci lépe poznat vaši novou školu. Vězte, že i já, třeťačka, stále objevují nové věci a zákoutí, o kterých jsem neměla ani tušení.
A co přesně bude tedy vaším úkolem? Na následujícím obrázku jsou fotografie různých částí naší školy. Vy je vypátráte a napíšete mi, kde přesně se nacházejí.

Chci očíslovaný seznam jednotlivých umístění. Popis by měl být natolik konkrétní, aby se i neznalý člověk mohl na dané místo dostat.
Tedy například: knihovna, katalog knih
Pozor: všechny fotografie vznikly pouze v rámci hradu, to znamená, že stačí hledat pouze na stránkách začínajících hogwarts.cz. Nemá tedy smysl prohledávat kolejní weby, časopisy či školní spolky.
Obrázku je 16,  každý nalezený bude ohodnocen jedním bodem, maximálně tedy můžete získat 16 bodů. Výjimečně lze najít některé předměty na naší škole víckrát, v této soutěži se s tím však nemusíte zatěžovat, bonusové body za to nebudou.
Vypracování posílejte sovou mně, Ashaii Naomi Naiad, a to nejpozději do konce července, do 31.7.!
Takže pátrání zdar a hodně štěstí!
PS: neváhejte se zúčastnit, i když jste vynechali některé z předchozích kol anebo jste nenašli, odkud pocházejí všechny fotografie. Stále máte šanci na výhru :) I když třeba ne na tu úplně nejvyšší odměnu, ale aspoň něco menšího se dostane na každého účastníka, úměrně celkovému umístění.
Ashaii Naomi Naiad

7 komentáře

 1. Esperanza Luisana Morgan 25. 7. 2012 19:53

  Jůů…škoda, že nejssem nováček:D Žluťáčci, už se na vás těším:-))

 2. Anonymous 26. 7. 2012 18:33

  POZOR POZOR! Vyskytla se taková menší chybička. Číslo 9 byste jako ještě nezařazení nováčci neměli najít, což se mi bohužel od mého lososáctví stačilo vykouřit z hlavy. Obrázek 9 tedy nemusíte hledat, nebude se počítat do celkového hodnocení a za toto kolo můžete získat maximálně 15 bodů. Tímto se omlouvám za veškeré zmatky.
  A ještě jedno upozornění: tato soutěž má být samostatná, jestli zjistím, že s někým spolupracujete, budete drhnout všechny moje kotlíky! Bez kouzel samozřejmě :D

  S omluvou Ashaii N. Naiad

 3. Anonymous 26. 7. 2012 18:46

  Já ho našel za pomoci strejce googla. Nějakej bonus za to nebude? :D

  Tripp

 4. Anonymous 26. 7. 2012 18:53

  Trippe, navrhovala jsem to, ale bohužel to neprošlo :D Nechceme zvýhodňovat ty, kteří by případně použili ještě studujícího strýčka a podobně.

  Ash

 5. Anonymous 26. 7. 2012 22:06

  Tohle se mi nelíbí, když si někteří dali práci s tím, to najít.
  Navíc, přestože do dané místnosti nemáme přístup, nic to nemění na tom, že logicky se to dá odvodit už jen ze samotného obrázku. Nikdo přece nebude hledat kotlík na famfrpálovém hřišti.

  Kde se nachází obrázek číslo 9. jsem si zjistila sama, bez pomoci nějakého živého tvora. Nelíbí se mi, že mám být škodná kvůli tomu, že si někdo stěžuje a neumí logicky uvažovat, případně googlit.

  Uplně na začátku jste uvedli, že „Pakliže by došlo ke shodě bodů několika z vás (o čemž letos vzhledem ke skladbě úkolů pochybuji)“.
  Ke shodě bodů dost pravděpodobně dojde, protože tímhle rozhodnutím (stažení obrázku č. 9 a neudělání z něj bonusové otázky) hodíte do jednoho pytle ty, kteří si dali práci to najít (já a Tripp), a ty, kteří si místo hledání a logického uvažování raději postěžovali.

  Alayaya Cassel

 6. Vicky 27. 7. 2012 06:20

  Myslím, že to bylo odůvodněno dostatečně.
  Chybka se vloudila, je nám to líto, rozhodli jsme se pro řešení, které nebude podporovat ty, co neřeší sami. Tím samozřejmě netvrdím, že někdo z výše komentujících podvádí, najít se to samozřejmě dá např. formou novin, jak už někdo podotkl, ale pak už to není obrázek přímo z hradu…
  Odvodit se to možná taky dá, ale ne každému to dojde, prvotní účel naší soutěže je v tom, aby se na hradě hledalo, poznávalo, ke kotlíku se „průměrný“ nováček prostě nedostane, proto jsme se rozhodli, že nebudeme penalizovat ty, co hledají opravdu jen na hradě.
  Je mi líto těch, co si dali i s kotlíkem práci, ale bonusové body za něj dávat nebudeme.
  Ještě jednou se za chybu omlouvám, mělo mi to při kontrole dojít. Nic podobného se nám doposud nestalo.

 7. Anonymous 27. 7. 2012 07:13

  Hezky řečeno :)
  Tomáš Veverka – Brouček

Napište k tomuto příspěvku komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*