Trimeles / Co se kde šustne / Zpovídáme nováčky – Nena Campbell
Novoroční vybarvování – vyhlášení Zimní dekorace DIY – 2. díl Famfrpálová sezóna zima 2023 Novoroční vybarvování Novoroční přání 2023 13 vánočních otázek pro Grinche i Kdovíky 2/2 Jezevci přejí Veselé Vánoce Jak se v Mrzimoru nosí Vánoce? 13 vánočních otázek pro Grinche i Kdovíky 1/2 Zase (ne) zkouškujeme! Jak se v Mrzimoru nosí žlutá? Vánoční dekorace DIY – 1.díl Copak by jen kluběnky nosily? Jak se v Mrzimoru nosí Halloween? Halloween zaneprázdněné čarodějnice Famfrpálové tréninky v plném proudu 13 otázek pro seriálové fanatiky Magie kaštanů Zhodnocení Mrziaukce Zima 2022 Hog v kocke – 10. část – Tahali jste? Žluté duše ve fialovém hábitu – Tadäus Trottertickler 13 otázek pro filmové fajnšmekry Kytice- vyhodnocení a shrnutí Co se to kolem, ve světě mudlů, děje? Emoji na Hradě IV. Kytice- úkol osmý 13 otázek pro (ne)knihomoly Emoji na hradě III. Kytice- úkol sedmý Pohádka od Soptíka: O děsivém drakovi Emoji na hradě II. Kytice- úkol šestý Celohradní dražba 2022 Emoji na hradě Kytice- úkol pátý Tery Poe, Ben Gobha: „Trénink je společenská událost.“ Kytice- úkol čtvrtý Hog v kocke – 9. část – Ještěže jsou prázdniny Kytice- úkol třetí Jak si stojí jezevci na poli hradní novinařiny? Kytice- úkol druhý Hog v kocke – 8. část – Máme rádi famfrpál Jezevci a soutěže Kytice- úkol první Udílení novinářských cen – Šťastný galeon a Sázky Kytice – prázdninové soutěžení Hog v kocke – 7. část – Žlutý humor S jezevci o patronaci Susanino překladové okénko, díl 1. Cassiopea Zmklká: „Sklenici mám vždy napůl plnou!“ Deskohráčův stolek: Tajuplné Říše Cassiopea Zmlklá a návrhařina Lososi na hradě Jak se (ne)ztratit v rybím těle Deskohráčův stolek speciál – Harry Potter: Boj o Bradavice Závěrečná slavnost – modní policie Záblesky z Letňáku 21: Střelci a odrážeči Záblesky z Letňáku 21: Zachraň se, kdo nemůžeš Žlutý koutek Petromily – Červen Elfové a šmelfové Deskohráčův stolek: Draftosaurus V čem trénují žlutí? Kouzelné HOG Velikonoce Žlutý koutek Petromily – DUBEN Vzpomínáme na Velikonoce Švihnout a mávnout Deskohráčův stolek: Arboretum Dubnová usměvavá výzva Rok ve fialové Zápisky Tlustého Mnicha Velikonoční vybarvování Famfrpálová profiliga bude. Ale… Nejlepší jezevčí „kolejňáky“ Žlutý koutek Petromily – Březen Helen Miltonová: Oddělala jsem dvě šéfredaktorky! Vyhlášení soutěže ke Dni Mazlíčků Závěrečný kolejní večírek Žluté duše ve fialovém hábitu – Marylin Cuthbert Žlutý koutek Petromily – únor Zimní nováčkovská záchranná mise SELINA GARCIA: Budu tu strašit tak dlouho, dokud nezískáme Famfrpálový pohár!  Soutěž ke Dni mazlíčků! Vzpomínáme na Letňáček…. Tři soudky radí 9 THEODOR MUDD – Co dává v noci pod postel svým svěřencům? Nováčkovská tipovačka aneb co si představuji pod…. TST – 8. úkol Halloweenský večírek TST – 7. úkol TST – 6. úkol Halloweenská výprava za bezhlavým jezdcem TST – 5. úkol TST – 4. úkol TST – 3. úkol TST – 2.úkol TST – 1. úkol Netradiční rozhovor s profesory TNT je zpět a přináší sebou Bratříčka Není jezevec jako jezevec Korunami stromů a ještě dál aneb nováčkovská výprava do lesa je za námi

Co se kde šustne, Nováčci, Rozhovory

Zpovídáme nováčky – Nena Campbell


Po hradě už se nám nějaký ten čas potulují lososoví. Někteří jsou z nich nadšení více, někteří méně. Já jsem se rozhodla, že se aspoň některým podíváme více na zoubky a přináším Vám sérií článků, kde si budeme představovat jednotlivé nováčky naší školy.

Dnes je na řadě Nena Campbell


Tato hnědovlasá kráska mi padla do oka hned, jak jsem ji poprvé viděla. Její smích je opravdu nakažlivý. Proto jsem se k ní hned rozběhla a položila já následují otázky.


1) Jak jsi se o naší škole dozvěděla?
2) Z jaké rodiny pocházíš? A můžeš nám prozradit něco málo o své rodinné historii?
3) Jak se ti zatím na škole líbí? Co jsi už všechno objevila?
4) Do jaké koleje bys chtěla?
5) A do jaké by tě naopak nedostali ani párem volů?
6) Jak se těšíš na rozřazovací slavnost?
7) A jak se těšíš na následující, tvůj první, školní rok u nás?
8) Nějaké moudro na konec?

A jak mi Nena odpověděla? To už si můžeme přečíst hned tady:


1) O Hogu jsem se dozvěděla od nejmenované spolužačky, jenž je tím tady tak trochu posedlá :D (v dobrém), takže původním účelem bylo tak nějak jí trochu škodit, ale nakonec jsem si to rozmyslela a budu hrát sama za sebe ;-)

2) Moje rodina? Tak to je zajímavá otázka. Pocházím sice z kouzelnické rodiny, ale babička a dědeček z matčiny strany jsou mudlové ;-) Jinak pocházíme ze severu, nějaké Dánsko Finsko tuším, ale já jsem se narodila v Čechách ;-)

3) Na škole se mi líbí jedním slovem moc :-) Ráda plním magíky a soutěže. Jinak z toho co jsem „objevila“ můžu jmenovat tunel v dívčí umývárně, leteckou plochu v Prasinkách (přišla jsem na ní sama, heč :P) a nebo mi docela dlouho trvalo najít kabinky u Madam Malkinové a v NiT ;-)

4) Vysněná kolej není žádná konkrétní. Budu ráda, když v ní bude dobrá parta lidí, sem tam nějaká akce, zkrátka aby se člověk nenudil ;-)

5) Neexistuje :-) Žádná kolej mi vyloženě nevadí, protože je ještě neznám ;-)

6) Rozřazovací slavnost vyhlížím každý den, i když vím, že bude teprve v září. Trošku se toho bojím, ale nemůžu popřít, že jsem strašně zvědavá :D

7) Nevím, co mám očekávat. Zklamáním pro mne bylo, když jsem se včera dozvěděla, že pan profesor David možná neotevře hůlkovědu, na kterou jsem se těšila :-( Jinak ale totéž co u předchozí odpovědi-jsem hlavně zvědavá ;-)

8) Můj oblíbený citát – sny jsou jen popisem skutečnosti :-)Tak vidíte. Kamkoliv se Nena dostane, všude z ní budou mít jistě radost :)

pro ŽT Samantha

Napište k tomuto příspěvku komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

*