Trimeles / Co se kde šustne / Zpovídáme nováčky - Alayaya Cassel
Emoji na hradě II. Kytice- úkol šestý Celohradní dražba 2022 Emoji na hradě Kytice- úkol pátý Tery Poe, Ben Gobha: „Trénink je společenská událost.“ Kytice- úkol čtvrtý Hog v kocke – 9. část – Ještěže jsou prázdniny Kytice- úkol třetí Jak si stojí jezevci na poli hradní novinařiny? Kytice- úkol druhý Hog v kocke – 8. část – Máme rádi famfrpál Jezevci a soutěže Kytice- úkol první Udílení novinářských cen – Šťastný galeon a Sázky Kytice – prázdninové soutěžení Hog v kocke – 7. část – Žlutý humor S jezevci o patronaci Susanino překladové okénko, díl 1. Cassiopea Zmklká: „Sklenici mám vždy napůl plnou!“ Deskohráčův stolek: Tajuplné Říše Cassiopea Zmlklá a návrhařina Lososi na hradě Jak se (ne)ztratit v rybím těle Deskohráčův stolek speciál – Harry Potter: Boj o Bradavice Závěrečná slavnost – modní policie Záblesky z Letňáku 21: Střelci a odrážeči Záblesky z Letňáku 21: Zachraň se, kdo nemůžeš Žlutý koutek Petromily – Červen Elfové a šmelfové Deskohráčův stolek: Draftosaurus V čem trénují žlutí? Kouzelné HOG Velikonoce Žlutý koutek Petromily – DUBEN Vzpomínáme na Velikonoce Švihnout a mávnout Deskohráčův stolek: Arboretum Dubnová usměvavá výzva Rok ve fialové Zápisky Tlustého Mnicha Velikonoční vybarvování Famfrpálová profiliga bude. Ale… Nejlepší jezevčí „kolejňáky“ Žlutý koutek Petromily – Březen Helen Miltonová: Oddělala jsem dvě šéfredaktorky! Vyhlášení soutěže ke Dni Mazlíčků Závěrečný kolejní večírek Žluté duše ve fialovém hábitu – Marylin Cuthbert Žlutý koutek Petromily – únor Zimní nováčkovská záchranná mise SELINA GARCIA: Budu tu strašit tak dlouho, dokud nezískáme Famfrpálový pohár!  Soutěž ke Dni mazlíčků! Vzpomínáme na Letňáček…. Tři soudky radí 9 THEODOR MUDD – Co dává v noci pod postel svým svěřencům? Nováčkovská tipovačka aneb co si představuji pod…. TST – 8. úkol Halloweenský večírek TST – 7. úkol TST – 6. úkol Halloweenská výprava za bezhlavým jezdcem TST – 5. úkol TST – 4. úkol TST – 3. úkol TST – 2.úkol TST – 1. úkol Netradiční rozhovor s profesory TNT je zpět a přináší sebou Bratříčka Není jezevec jako jezevec Korunami stromů a ještě dál aneb nováčkovská výprava do lesa je za námi Chvilka s jezevčími nováčky Cesta žlutých jednorožců Stezka prdících obrů Letní seminář počtvrté: Písmena, číslice, čáry a máry Letní seminář potřetí: Kouknu a vidím Letní seminář podruhé: Obětujte mi kus… Letní seminář poprvé: Hopity hop Jak jsem poprvé zakotvila na ošetřovně Večírek na závěr roku S kapesníčkem v ruce aneb budete nám chybět… Má první kolejní výprava aneb jak se pojídají škrny Tučňákoland Básnička věnována Mrzimorské koleji k Mezinárodnímu dni skřítků Rozhovor se studentkami B4 – 2.díl Holky, držíme vám palce! Rozhovor se studentkami bojujícími v B4 Do západu slunce na křídlech Gryfů Mrazivá výprava ze teplem Připomeňte si s námi Albu Jacquelin Velikonoční pondělí na hradě Mrzimorští nováčci a famfrpál Patricia, Klotylda, Susan a Cassiopea : Čtyři mrzimorské bojovnice Filmový večírek Mrzimorský rituál pro nováčky Tři soudky radí 8 Bomba na hradě! Přišla osobnost, kterou nikdo nečekal!! Představujeme nováčky Nástrahy soubojového klubu Na tom není nic vtipného! V. Závěrečný večírek šíleného roku

Co se kde šustne, Nováčci, Rozhovory

Zpovídáme nováčky – Alayaya Cassel


Po hradě už se nám nějaký ten čas potulují lososoví. Někteří jsou z nich nadšení více, někteří méně. Já jsem se rozhodla, že se aspoň některým podíváme více na zoubky a přináším Vám sérii článků, kde si budeme představovat jednotlivé nováčky naší školy.

Dnes je na řadě Alayaya Cassel.

Tato vždy upravená černovláska s šedýma očima mě zaujala na první pohled. Na škole je každý den a její úsměv dokáže každého rozehřát.
Chcete o ní vědět více? Čtete tedy více… :)

Moje otázky jsou opět zde:

1) Jak jsi se o naší škole dozvěděla?
2) Z jaké rodiny pocházíš? A můžeš nám prozradit něco málo o své rodinné historii?
3) Jak se ti zatím na škole líbí? Co jsi už všechno objevila?
4) Do jaké koleje bys chtěla?
5) A do jaké by tě naopak nedostali ani párem volů?
6) Jak se těšíš na rozřazovací slavnost?
7) A jak se těšíš na následující, tvůj první, školní rok u nás?
8) Nějaké moudro na konec?

A skoro všechny její odpovědi najdeme hned tady:

1) Od svých rodičů. V mých deseti letech přemýšleli, do jaké školy mě pošlou, nakonec zvítězily Hogwarts, protože tu studovala moje matka.

2) Pocházím z čistokrevné rodiny. Moje matka na Hogwarts studovala, otec chodil do Kruvalu. Poznali se, když tam moje matka jela na stáž. Zamilovali se do sebe, otec se přestěhoval za mamkou, pak jsem se narodila já.. Bohužel nemůžu říct, čím se moji rodiče momentálně živí, ani vám nemohu povědět nic o mých prarodičích. Nejsou to zrovna svatoušci.

3) Líbí se mi tu hodně a objevila jsem snad vše, co objevit šlo – viz můj seznam magíků :)

4) Chtěla bych do Zmijozelu, kvůli svojí rodině. Kdybych se tam nedostala, byli by velmi zklamaní.

5) Nebelvír! To by byla pro moji rodinu ta největší rána!

6) Těším se hodně a doufám, že mi moje vysněná kolej vyjde. Taky doufám, že madam Niam doplní nějaké pěkné šaty – ještě žádné nemám a chtěla bych, aby mi to slušelo :)

7) Celkem dost, rozhodně bych chtěla být hodně akční, ale bohužel nevím, jak na tom budu v mudlovském životě. Rozhodně bych se někdy chtěla stát Snaživcem roku. Ale jestli to bude tento školní rok, nebo až ten další, těžko říct. Naštěstí se mi za prázdniny povedlo vydělat hodně peněz. Z nich mám šanci Snaživce tento rok splnit, pokud to čas nedovolí, spousta peněz zbyde do dalšího roku.. Prostě se to určitě povede :)
8) <:~~~~~~
Tak doufejme, že to budoucí zelené studentce všechno vyjde a budeme držet palce :)

Pro ŽT Samantha

Napište k tomuto příspěvku komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

*